Náš príbeh

Optimálna hydratácia, nula cukru a skvelá chuť sa navzájom nevylučujú. Vytvorili sme funkčný a osviežujúci hydratačný nápoj pre tvoj lepší život.

PORAZ ÚNAVU - ZLEPŠI SÚSTREDENIE - PODPOR TVORBU ENERGIE - URÝCHLI ZOTAVENIE PO ALKOHOLE - PODPOR FUNKCIU SVALOV A NERVOV -

Začiatok

Sme Tomáš a Martin, zakladatelia značky Liva. Špecialista na fitness a výživu, ktorý vytvoril množstvo známych doplnkov, a technologický riaditeľ/marketér, ktorý sa stal tvorcom značiek. Je veľká šanca, že niektoré z produktov ktoré prešli našimi rukami, máš práve teraz doma.

Často sme zdieľali frustráciu z bolestí hlavy a nedostatku energie a sústredenia. Napriek tomu, že sme pili litre vody, cvičili a viedli aktívny život, nič nezaberalo. Bez toho, aby sme o tom vedeli, sme boli dehydrovaní a chýbali nám elektrolyty.

Problém

Pri rozhovoroch s inými ľuďmi sa nám potvrdilo, že nie sme jediní s podobnými problémami. Bežné hydratačné nápoje mali príliš veľa cukru a prísad. Potrebovali sme čisté a funkčné riešenie, bez glukózy a zbytočností. Niečo, čomu môžeme veriť v každej situácii - či už je to ranné cvičenie, hektický pracovný deň alebo zaslúžený večerný dúšok po tom, ako deti zaspia.

Riešenie

Ponorili sme sa do vedeckých štúdií o hydratácii a výžive, skúmali odporúčania odborníkov a lekárov. Venovali sme nespočetné hodiny formuláciám, testovaniu ingrediencií a chutí. Náš cieľ? Vytvoriť chutný a funkčný hydratačný nápoj bez cukru. Zrodilo sa ACTC™ ako efektívny základ pre čistú a vyváženú zmes elektrolytov.

Výsledok? Osviežujúci, funkčný a vedou podložený nápoj pre optimálnu hydratáciu. Kryje ti chrbát kedykoľvek to budeš potrebovať. Na zdravie! 🍹