Ako to funguje?

Viac ako 50% ľudí je dehydrovaných denne. Bolesti hlavy, únava, nepozornosť, málo energie, kŕče, suché pery a pokožka alebo dokonca zápach z úst sú častými príznakmi toho, že tvoje telo nemá dostatok vody a elektrolytov.

PORAZ ÚNAVU - ZLEPŠI SÚSTREDENIE - PODPOR TVORBU ENERGIE - URÝCHLI ZOTAVENIE PO ALKOHOLE - PODPOR FUNKCIU SVALOV A NERVOV -

Všemocné elektrolyty

Hydratácia nie je iba o vode. Ide o proces, akým ju aj s ďalšími živinami tvoje telo absorbuje do krvného obehu a buniek. Pri dehydratácii v dôsledku potenia, cvičenia, mentálnej i fyzickej práce, cestovania a tepla (ale aj stresu a alkoholu), strácaš okrem vody aj vzácne elektrolyty. Medzi najdôležitejšie patria sodík, draslík, a horčík.

Elektrolyty zabezpečujú hydratáciu a hladký chod tvojho tela a mozgu. Presúvajú vodu a živiny do buniek a sú kľúčom pre tvorbu energie. Sú nevyhnutné pre optimálny fyzický i mentálny výkon, sústredenosť, funkciu svalov i nervov, stavbu tkanív a reguláciu krvného tlaku.

NAKUPOVAŤ

Lepšia ako čistá voda

Účinnosť Livy stojí na troch pilieroch. Prvým je vyvážený pomer elektrolytov založený na odporúčaní Svetovej zdravotníckej organizácie pre Orálne hydratačné roztoky (ORS). Druhým je naša unikátna hydratačná technológia ACTC™, ktorá zabezpečuje prenos živín a urýchľuje ich vstrebávanie. Tretím je nízka osmolarita (200 mOsm/l). Liva je mierne hypotonická a ideálna na rýchlu rehydratáciu. Hypotonické nápoje fungujú lepšie ako izotonické, hypertonické alebo aj čistá voda.

Vďaka tomu ti Liva dodá rýchlejšiu a efektívnejšiu hydratáciu ako voda samotná.

NAKUPOVAŤ

Inteligentná hydratácia

Liva prináša zdravšiu hydratáciu bez cukru. Naša zmes aminokyselín ACTC™ (Amino Cellular Transport Complex™) ťa chráni pred nevýhodami tradičných hydratačných nápojov s vysokým obsahom cukru a je šetrná k tráveniu.

Aminokyseliny v ACTC™ robia tri dôležité veci:

  • Prepravujú živiny do tvojich buniek
  • Pomáhajú telu absorbovať viac elektrolytov
  • Chránia pred škodlivými látkami

Štúdie potvrdzujú, že aminokyselinové hydratačné nápoje fungujú rovnako dobre ako tie tradičné na báze glukózy. Výsledkom je dôkladná hydratácia v cievnom, bunkovom aj medzibunkovom priestore.